Wczytuję dane...

Wędki spinningowe, oferowane w naszym sklepie

wędka spinningowaW naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór wędek spinningowych pod kątem łowienia konkretnego drapieżnika. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy wędkarz począwszy od amatora który dopiero co zaczyna swoją wędkarską przygodę po doświadczonego wędkarza znajdzie swój wymarzony sprzęt.

.

Z roku na rok odnotowujemy coraz większą popularność wędkarstwa spinningowego dlatego też nasza oferta wędek spinningowych z roku na rok jest coraz bogatsza. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć w produkcji nasze wędki cechują się lekkością, dynamiką oraz niezbędną mocą podczas konfrontacji nawet z największym drapieżnikiem. Stosujemy komponenty tylko sprawdzonych firm jak np przelotki i uchwyty Fuji, omotki Gudebrod, lakiery Trondak, najwyższej jakości pianki Eva i wiele innych. Wędka jest bardzo ważnym elementem który finalnie może decydować o sukcesie bądź porażce w konfrontacji z dużą rybą. Oferowane kije przed wprowadzeniem do sprzedaży są wielokrotnie testowane na wielu łowiskach przez członków Team Dragon. Dzięki temu mamy pewność i gwarancję, że produkt który finalnie oddajemy w Państwa ręce spełni wszelkie wymagania. Ten kto jeszcze nie spróbował wędkarstwa spinningowego zachęcamy do spróbowania. Z doświadczenia wiemy, że jest to bardzo wciągająca metoda. Spodoba się napewno osobą które lubią aktywnie spędzać czas nad wodą i przemierzać wiele kilometrów podczas wędkarskiej wyprawy. 

W naszej ofercie mamy wędki dostosowane pod kątem łowienia konkretnych gatunków od mniejszych czyli okoni, kleni, jazi po "średnie drapieżniki" bolenie, szczupaki, sandacze na wielkich sumach kończąc. W zależności od tego na jaki gatunek Państwo "polują" zależny jest wybór odpowiedniego ciężaru rzutowego w związku z różną charakterystyką stosowanych przynęt. Drugim ważnym parametrem jest wybór długości wędziska który jest uzależniony przede wszystkim od łowiska oraz preferencji wędkarza. Wędki spinningowe są nr 1 w naszej ofercie i mamy ogromny wybór. W przypadku potrzeby pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu prosimy o kontakt mailowy, chętnie podpowiemy odnośnie wyboru odpowiedniego sprzętu. Nie mniej ważnym czynnikiem jest również cena dlatego też mamy duży zakres cen. Zaczynają się od około 140 zł wzwyż. Warto jednak pamiętać, że wędka jest jednym z najważniejszych elementów wędkarskiego wyposażenia i może nam posłużyć wiele lat. Nasze wędki napewno sprostają temu zadaniu i zapewnią satysfakcje z użytkowania. 

W przypadku łowienia mniejszych drapieżników zalecamy ciężar wyrzutu do 10g, kolejnym zakresem w jakim pogrupowaliśmy wędki oferowane w naszym sklepie jest c.w. od 11-20g są to kije o troszke większej mocy. Optymalnym wyborem dla początkujących wędkarzy jest wędka o c.w od 21-35g które również zostały pogrupowane u nas według tej charakterystyki. Kolejną kategorią w naszym sklepie są wędki od 36g wzwyż tutaj mamy wybór wędek spinningowych na duże drapieżniki. 

prokonsumencki