Wczytuję dane...

Prezent dla wędkarza - kilka pomysłów

torba na prezent dla wędkarzaBardzo często planujemy zakup prezentu dla wędkarza i szukamy ciekawego pomysłu. Jeśli sami wędkujemy to trafienie na dobry koncepcje nie stanowi problemu gdyż sami wiemy z doświadczenia co sprawdzi się na łowisku. Jeśli jednak nie znamy się na wędkarstwie a chcemy uszczęśliwić kogoś bliskiego borykamy się z problemem co wybrać. Dobrze jeśli uda się w jakiś sprytny sposób "wybadać" co będzie przydatne jednak często nie znamy żadnych konretnych informacji co stanowi duży problem biorąc pod uwagę ilość wędkarskich akcesorii. Postaramy się przedstawić kilka propozycji a bardziej kategori produktów które w Naszej ocenie zawsze będą trafione i sprawią uśmiech na twarzy obdarowanej osobie. 

   

  

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezent:

 

 

 

 

1. Okulary polyrazycjne - są rzeczą która uszczęśliwi każdego wędkarza. Można je stosować na łowisku ale i nie tylko. Z uwagi na swoje właściwości sprawdzą się doskonale również podczas jazdy samochodem. Okulary zabezpieczają nasze oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym ale co najważniejsze niwelują odbicie światła. Podczas łowienia jest to bardzo ważne ponieważ często musimy obserwować naszą przynęte pod wodą szczególnie gdy łowimy pstrągi czy też klenie.

okulary polaryzacyjne

2. Przynęty wędkarskie - każdy kto łowi na spinning nie pogardzi dodatkowymi przynętami. Z uwagi na sposób łowienia bardzo często wędkarze tracą przynęty pod wodą które grzęzną w zaczepach. Przynęt nigdy nie za wiele. Można kupić np zestaw przynęt gumowych w różnych rozmiarach i kolorach czy też np postawić na zakup woblerów. Posiadamy ogromy wybór przynęt na drapieżniki dzięki czemu bez problemu znajdą Państwo ciekawe propozycje.

przynęty

3. Pudełka i skrzynki - każdy wędkarz z uwagi na specyfikę tego hobby potrzebuje wielu elementów na łowisku. Z pomocą służa tutaj pudełka i skrzynki w celu wygodnego transportu i porządku. Oferowane przez nas pudełka i skrzynki są przystosowane dla wędkarzy więc charakteryzują się solidnością wykonania i nie wchodzą w reakcje z przynętami gumowi co często się zdarza kiedy kupimy pudełka nie przystosowane do przechowywania przynęt.

skrzynka wędkarska

4. Torby wędkarskiePodobnie jak wyżej torby to bardzo uniwersalne prezenty. Przydadzą się każdemu wędkarzowi. Często jest tak, że nie jesteśmy w stanie dojechać samochodem do samego łowiska więc musimy mieć możliwośc zabrania sprzętu ze sobą. Z pomocą przychodzą tutaj torby przygotowane pod kątem wędkarzy dzięki dopasowanym przegrodom do różnych akcesorii wędkarskich. Łowiąc aktywnie spinning mucha również potrzebujemy cały czas pod rękąprzynęty i akcesoria żeby móc dopasować się do warunków na łowisku.

torba wędkarska

5. Odzież wędkarska - również bardzo ciekawy i uniwersalny prezent. Odzież można stosować nie tylko na rybach ale również w codziennym użytkowaniu. W szczególności polecamy tutaj czapki i koszulki wędkarskie z różnymi nadrukami. Każdy zapalony wędkarz ucieszy się z takiego prezentu. Pozostaję tylko w przypadku ciuchów ustalenia rozmiaru.

odzież wędkarska

Jeśli potrzebują Państwo pomocy prosimy o informację na kontakt@sprzetdragon.pl chętnie pomożemy w doborze wymarzonego prezentu dla bliskiej osoby.


prokonsumencki