Wczytuję dane...

Gadżety wędkarskie

W ofercie posiadamy kilka przydatnych gadżetów wędkarskich które będą ciekawym uzupełnieniem ekwipunku czy też dodatkiem na prezent dla wędkarza. Nasze gadżety na pewno sprawią radość obdarowamej osobie. Jeśli szukają Państwo drobnego dodatku będą świetnym wyborem. Niezależnie od tego czy obdarowywany wędkarz ma duże czy małe doświadczenie w wędkowaniu na pewno ucieszy się z takiego drobiazgu. Wędkarze często doceniają przydatne akcesoria zwiekszajace komfort wędkowania ,mniej lub bardziej przydatne. Możemy wybierać po przez podstawe akcesoria oraz pudełka, latarki, kamizelki czy też uniwersalne noże na wyprawy survivalowe. Więc jeśli chcemy podarować niezbędny gadżet który sprawi radość kupmy coś uniwersalnego odpowiadającego rodzaju łowienia i miejsca. 

    

Kilka przykładów dodatków które można wykorzystać jako drobny upominek dla wędkarza, czy też jako uzupełnienie wędkarskego prezentu.   

     

1. Statuetka wędkarska Hells Anglers będzie stanowić ciekawą ozdobę dla każdego fana wędkarstwa. Można ją podarować jako samodzielny prezent lub też jako uzupełnienie. Jest solidnie wykonana i będzie świetną ozdobą na długie lata. Statuetka jest wykonana w nowej koncepcji Hells Anglers przez co przykuwa uwagę.

statuetka

2. Brelok pływający Dragon idealne zabezpieczenie drobnych akcesoriów czy też kluczyków przed przypadkowym utonięciem. Jeśli wędkujecie często z łodzi będzie on bardzo przydatnym gadżetem który może uratować nas przed niepotrzebnym stresem związanym z utopieniem kluczy. Ten komu się to przytrafiło wie ile jest z tym związanych kłopotów ale też i dodatkowych kosztów.

 

brelok

 

3. Smycz wędkarska Dragon drobny upominek który jest przydatny kiedy potrzebujemy mieć stale coś pod ręką bądź też w sytuacji kiedy nie mamy wolnych kieszeni. Zabezpiecza dodatkowo drobne rzeczy przed wypadnięciem, zgubieniem dzięki możliwości przywiązania. Polecamy jako drobny dodatek do prezentu który będzie fajnym gadżetem dla fana firmy Dragon

smycz dragon

prokonsumencki