Wczytuję dane...

OŚWIADCZENIE dotyczące dystrybucji marki RYOBI w Polsce

Jedynym dystrybutorem w Polsce, autoryzowanym przez samego producenta, tj.firmę RYOBI, jest Dragon (czyli firma Design Fishing Sp. z o.o.). Wg naszej wiedzy, tzw. „autoryzacja” firmy Konger, to po prostu import z drugiej ręki, z pogrążonego w olbrzymim kryzysie rynku rosyjskiego. Potrwa to tak długo, jak długo rosyjski dystrybutor będzie zmuszony odsprzedawać towar nieoficjalnie i za bezcen każdemu kto chce zapłacić gotówką. A później na rynku pozostanie oczywiście tylko jeden dostawca, ten rzeczywiście oficjalny i autoryzowany, czyli Dragon. Niestety konsekwencje upadku drugiego systemu dystrybucji poniosą wędkarze – nabywcy kołowrotków Ryobi od Kongera, którzy będą mieli problemy z gwarancją i serwisem.

Oferowane w naszym Sklepie SprzetDragon.pl kołowrotki Ryobi pochodzą od autoryzowanego dystrybutora Dragon dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalny serwis w trakcie eksplatacji kołowrotka

ryobi

A'propos wspomnianej przez firmę Konger autoryzacji, my naszą umowę z RYOBI publikujemy. Może również firma Konger zaprezentuje użytkownikom internetu swoją umowę dystrybucyjną ? Zapraszamy, niech nasi klienci sami ocenią całą sytuację.

prokonsumencki