Wczytuję dane...
Termin otrzymania przesyłki

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Przy każdym produkcie jest informacja o czasie, który potrzebujemy na skompletowanie produktu i wynosi on zazwyczaj od 1 do 2 dni. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 14, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. 

 

-

Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Do terminu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na doręczenie przesyłki.

 

-

Czas realizacji zamówienia, to czas upływający od złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z magazynu SprzetDragon.pl

 

-

Dla zamówień opłacanych "z góry" (przelew) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.

 

Czas dostawy:

 

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie.

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

Dla firmy kurierskiej DPD są to zwykle 1-2 dni robocze.

Dla poczty polskiej są to zwykle 2-4 dni robocze.

 

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

 

Data wysłania zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy jednak, że SprzetDragon.pl dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były zrealizowane i wysłane jak najszybciej.

 

-

O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się na stronie SprzetDragon.pl

W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją o zaistniałym opóźnieniu. W takim przypadku prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania wobec zamówienia. Możesz podzielić je na kilka wysyłek lub anulować.


 

 

prokonsumencki