Biznes i Ekonomia

Coraz mniej uczciwych zagrań w polskim biznesie

Off 3

Widzimy doskonale, jak na polskim rynku zaczyna się swoista walka o przeżycie. Masa przedsiębiorców coraz częściej zahacza w swoim postępowaniu o metody, które nie są już ani przyzwoite, ani też legalne. Oczernianie, łapówkarstwo i dumping to nie jest żadna fantazja. To czysty biznes, który niestety coraz częściej ma wielu zwolenników. Przedsiębiorcy, zamiast oddać się spokojnie konkurowaniu w legalny sposób, często odbierają sobie klientów w sposób wołający o pomstę do nieba. Nie można szkodzić drugiemu, nawet za pieniądze. Taka walka prędzej czy później może obrócić się przeciwko nam. Lepiej więc nie ryzykujmy. Możliwe, że zaatakowane przez nas przedsiębiorstwo samo będzie umiało nie tylko odeprzeć nasz atak, ale i wyrządzić nam poważne szkody uwydatniając nasze nieczyste zagrywki. Lepiej więc być uczciwym, a inni również będą wobec nas bardziej uczciwi. Bez tego nie ma wolnej konkurencji rynkowej, a zaczyna się prawo silniejszego gracza, eliminującego słabszych zawodników z sceny rynku.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Wirtualne biuro Katowice: Nowoczesne rozwiązanie dla firm

    Wprowadzenie Wirtualne biuro stało się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla wielu firm w różnych branżach. Przedsiębiorcy poszukują elastycznych opcji, które umożliwią im prowadzenie działalności bez konieczności wynajmowania tradycyjnego biura. Jednym z takich miejsc, gdzie wirtualne biuro znajduje swoje miejsce, jest Katowice. Miasto to jest ważnym ośrodkiem biznesowym w Polsce, przyciągającym zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak i…

  • Kancelaria prawnicza Andrychów

    Wprowadzenie Kancelaria prawnicza Andrychów to renomowana firma prawnicza z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zespół doświadczonych prawników z dużym zakresem specjalizacji gwarantuje wysoką jakość obsługi prawnej w różnych dziedzinach prawa. Artykuł ten skupia się na przedstawieniu Kancelarii prawniczej Andrychów, jej historii, usługach oraz wartościach, które są fundamentem jej działalności….