Wczytuję dane...
Model: PSA-TH7SBMB
Koszt wysyłki od: 15.90 PLN
Producent: Salmo

Thrill to wobler którego można polecić każdemu łowcy boleni! Przynęta ta to odpowiedź Salmo na odwieczny problem spinningistów rzecznych. Boleń: ryba duch, rozbryzguję wodę prawie przyprawiając przy tym wędkarza o atak serca, jest szybki i piękny. Wielu rasowych wędkarzy niechętnie przyznaję się ze nie mogą potrafią złowić jakiejś ryby. To jednak o boleniach mówiono że jest to ryba nie do złowienia. Jednak wobler ten sprawę rozwiązuję, pracuję drobno idealnie imitując ukleję podczas ucieczki. Dzięki temu, że jest smukły i ciężki dobrym i długim wędziskiem można go posłac nawet na 70 metrów. Przynęta której boleń oprzeć się nie potrafi!

Szczególnie zalecany do połowu: Boleń, troć morska (model 9 cm). 
Modelowe łowisko, pora roku i metoda: rzeki, jeziora, zbiorniki zaporowe, w których występuje boleń; od maja do grudnia; spinning lub casting, szybkie prowadzenie woblera tuż pod powierzchnią wody. 
Jak łowić na THRILLa. Pomimo tego, że jest to przynęta tonąca, powinna być prowadzona tuż pod powierzchnią wody, i to w bardzo szybkim tempie. Natychmiast po rzucie, kiedy wobler dotknie powierzchni wody, należy rozpocząć szybkie zwijanie linki, trzymając szczytówkę wędziska wysoko w górze. Zaleca się stosowanie kołowrotków o dużym przełożeniu (6:1 lub wyższym).

model wersja długość waga kotwiczki zalecana żyłka głęb. nurkowania spinning/trolling kształt
TH5 tonący 5.0 cm 6.5 g 2 x Nr 8 0.18/0.10 mm - kształt
TH7 tonący 7.0 cm 13.0 g 2 x Nr 5 0.20/0.10 mm - kształt
TH9 tonący 9.0 cm 25.0 g 2 x Nr 4 0.22/0.12 mm - kształt
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...