Wczytuję dane...
Model: PSA-SZ4SBS
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 15.90 PLN

Gdy SALMO decyduje się na wprowadzenie nowej przynęty, zawsze jest to coś naprawdę specjalnego i wyjątkowego. I tym razem było tak samo. ZIPPER – rewelacja w dziedzinie bezsterowców, wytwarza więcej hałasu i wibracji wabiących drapieżniki, niż jakakolwiek inna przynęta tego typu. Projektanci SALMO stworzyli w tym przypadku przynętę pozwalającą wędkarzowi na doskonałą kontrolę nad charakterem i głębokością jej pracy przy każdej prędkości prowadzenia. ZIPPER to po prostu doskonałość, fantastycznie łowiąca ryby! 

Szczególnie zalecany do połowu: Sandacz, okoń, szczupak, boleń.
Modelowe łowisko, pora roku i metoda: Głębokie jezioro lub zbiornik zaporowy; kamienista górka podwodna na głębokości 2 – 5 m; wczesne lato; spinning. 
Jak łowić na ZIPPERa: ZIPPER jest doskonałą propozycją na każde łowisko i wszystkie metody połowu na sztuczne przynęty. W każdym przypadku należy unikać luzów żyłki oraz wykorzystywać możliwości, jakie daje wbudowana w korpus grzechotka. Zwykle najlepsze rezultaty daje więc szybkie i agresywne prowadzenie ZIPPERa. W wodach stojących niezawodne jest „obstukiwanie” dna tak, aby przynęta wzbijała obłoczki mułu, które wabią drapieżniki z większych odległości. W wodach płynących prowadzimy ZIPPERa w poprzek nurtu, przerywając okresowo zwijanie żyłki. Działa on też doskonale w trollingu. Tak, jak w przypadku większości przynęt, skuteczność tej metody zdecydowanie zwiększają cykliczne podciągnięcia szczytówką wędziska.

model wersja długość waga kotwiczki zalecana żyłka/ plecionka kształt
SZ4 tonący 4.5 cm 9.5 g 2 x Nr 10 0.18/0.10 mm kształt
SZ7 tonący 7.5 cm 15.0 g 2 x Nr 5 0.25/0.15 mm kształt
Polecamy również
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...