Biznes i Ekonomia

Telepraca

Off 8

Telepraca – sprzęt i oprogramowanie do systemów pracy zdalnej. Oferta firmy AltVision zawiera kompletne stanowisko dla telepracownika.

Telepraca jest hasłem, które ostatnio często pojawia się w mediach.
Firma AltVision jest dostawcą sprzętu i oprogramowania umożliwiającego stworzenie kompletnego stanowiska pracy dla telepracownika. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania tworzonego na zamówienie oraz komputera ze stałym dostępem do internetu zatrudnienie pracownika, który z jakichś powodów musi pozostawać w miejscu zamieszkania jest naprawdę proste.

Telepraca jest szansą na aktywizację osób niepełnosprawnych, lub np. matek opiekujących się dziećmi. Komputer i oprogramowanie wraz z odpowiednim dostępem do internetu sprawia, że telepraca ma sens w coraz większym obszarze zawodów. Może to być obsługa telefoniczna sklepu, call center, czy praca wszelkiego rodzaju analityków i doradców.

Ta forma współpracy telepracodawcy z telepracownikiem daje pracodawcy możliwość uzyskania bardzo dużych oszczędności wynikających np. z potrzeby mniejszego biura, i ograniczenia wydatków związanych z całym stanowiskiem pracy w biurze.

Bezpieczeństwo świadczenia telepracy jest jednym z kluczowych problemów tego tematu. Rozwiązania firmy AltVision wykorzystują najnowsze technologie informatyczne zapewniające bezpieczeństwo danych przesyłanych do/z stanowiska pracy telepracownika. Wykorzystywane są techniki szyfrowania danych, tunelowanie transmisji, vpn oraz autentykacja. Dzięki tym rozwiązaniom zdalny dostęp do systemów informatycznych przedsiębiorstwa odbywa się w sposób bezpieczny i kontrolowany.

Firma AltVision proponuje przedsiębiorstwom outsourcing i wdrożenia IT – rozwiązań związanych z telepracą i innymi systemami działającymi w przedsiębiorstwie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości technologii jesteśmy w stanie zaproponować doskonałe rozwiązania informatyczne.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Wirtualne biuro Katowice: Nowoczesne rozwiązanie dla firm

    Wprowadzenie Wirtualne biuro stało się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla wielu firm w różnych branżach. Przedsiębiorcy poszukują elastycznych opcji, które umożliwią im prowadzenie działalności bez konieczności wynajmowania tradycyjnego biura. Jednym z takich miejsc, gdzie wirtualne biuro znajduje swoje miejsce, jest Katowice. Miasto to jest ważnym ośrodkiem biznesowym w Polsce, przyciągającym zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak i…

  • Komunikacja Niewerbalna

    Rozumiemy się bez słów To takie powiedzenie nawiązujące do osób, które znają się tak dobrze, że nie muszą nic mówić, żeby jedna wiedziała co myśli i pragnie druga. Ideał partnerstwa. Zdecydowanie jest to zasługa mowy ciała, czyli tej części komunikacji między ludźmi, która w 93% przekazuje informacje poprzez gesty, mimikę, barwę głosu, kontakt wzrokowy, ruchy…