Felietony

Wirtualna asystentka

Off 37

Nowe perspektywy dla wirtualnej sekretarki
W dobie panującej pandemii na rynku pracy coraz częściej trafia się na ogłoszenia firm poszukujących kobiet na stanowisko wirtualnej asystentki.
Praca jako wirtualna asystentka niesie ze sobą wiele korzyści dla kobiet lubiących pracować w domowym zaciszu, bez zbędnego wychodzenia z domu. Praca ta nie różni się za bardzo od pracy asystentki wykonującej swe obowiązki z biurze stacjonarnym.
Wirtualna asystentka prowadzi dokumentację administracyjną, zajmuje się korespondencją i kontaktami z klientami. Z zacisza własnego domu kontroluje kalendarz spotkań z szefem, z którym bardzo często nawet nie ma kontaktu po za telefonicznym czy e-mail – owym.
Pracując jako wirtualna asystentka można wykonywać zdalnie powierzone obowiązki będąc daleko od siedziby firmy. Adres wykonywania czynności oddalony jest bardzo często o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt kilometrów od adresu firmy. Nie trzeba wtedy przejmować się kosztami dojazdu przy stale rosnących cenach paliwa co w przypadku pracy w biurze często się nie koliguje z wysokością zarobków.
Może warto pomyśleć o takiej pracy, która na pewno niesie ze sobą więcej korzyści niż minusów.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Komornik Poznań Wilda

    Komornik Poznań Wilda Nikt z nas na pewno nie chciałby mieć żadnych problemów finansowych, a jeżeli już, to na pewno nie takich z komornikiem w roli głównej. Czasami jednak przez nieodpowiednie decyzje, czy zwykłą nieuwagę możemy nabawić się poważnych problemów, jakie będą ciągnęły się za nami przez lata. Pomimo tego, że komornik to taki sam…

  • Upadłość konsumenta

    Upadłość konsumencka Czasami w życiu przychodzi taki moment, że człowiek nie jest w stanie udźwignąć zobowiązań płatniczych. Coraz wyższe rachunki i kredyty sprawiają, że ludzie zaciągają kolejne pożyczki. To prosta droga do wpadnięcia w pętlę kredytową. A z tego wyjść trudno. No chyba, ze się wygra na loterii. Człowiek, który jest w takiej sytuacji próbuje…