Felietony

Wirtualna asystentka

Off 6

Nowe perspektywy dla wirtualnej sekretarki
W dobie panującej pandemii na rynku pracy coraz częściej trafia się na ogłoszenia firm poszukujących kobiet na stanowisko wirtualnej asystentki.
Praca jako wirtualna asystentka niesie ze sobą wiele korzyści dla kobiet lubiących pracować w domowym zaciszu, bez zbędnego wychodzenia z domu. Praca ta nie różni się za bardzo od pracy asystentki wykonującej swe obowiązki z biurze stacjonarnym.
Wirtualna asystentka prowadzi dokumentację administracyjną, zajmuje się korespondencją i kontaktami z klientami. Z zacisza własnego domu kontroluje kalendarz spotkań z szefem, z którym bardzo często nawet nie ma kontaktu po za telefonicznym czy e-mail – owym.
Pracując jako wirtualna asystentka można wykonywać zdalnie powierzone obowiązki będąc daleko od siedziby firmy. Adres wykonywania czynności oddalony jest bardzo często o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt kilometrów od adresu firmy. Nie trzeba wtedy przejmować się kosztami dojazdu przy stale rosnących cenach paliwa co w przypadku pracy w biurze często się nie koliguje z wysokością zarobków.
Może warto pomyśleć o takiej pracy, która na pewno niesie ze sobą więcej korzyści niż minusów.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Wirtualne biuro Katowice

    Wirtualne biuro Dla wielu klientów adres na wizytówce firmy jest bardzo ważny. Niektórzy nie wiedzą nawet, że jest to wirtualne biuro Katowice, gdzie przedsiębiorca w ogóle nie bywa na co dzień. Czy korzystanie z usług wirtualnego biura się opłaca? Tak. Każda firma musi mieć jakiś adres, trzeba zarejestrować firmę pod określonym adresem. Nie zawsze przedsiębiorca…

  • Biuro rachunkowe Swarzędz

    Biuro rachunkowe Swarzędz Szukasz rzetelnego i terminowego biura rachunkowego? Chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty podatkowe i finansowe są w odpowiednich rękach? Skorzystaj z usług biura rachunkowego w Swarzędzu. Biuro specjalizuje się w rachunkowości, podatkach i usługach dodatkowych. Specjaliści zatrudnieni w biurze oferują także pomoc w uzyskaniu i rozliczeniu dotacji oraz dysponują szeroką wiedzą prawną…